Кошница

Пица Пиканте

  • 9.60 лв.


Неаполитанско тесто, доматен сос, моцарела “Фиор ди Лате”, пикантен салам, риган, люта чушка.
Глутен, Соя, Мляко, Серен диоксид и сулфити